Najlepsze samochody, które liderzy biznesu uwielbiają posiadać

Ulubione przez szefa – najlepsze samochody, w których liderzy biznesu lubią być szoferowani.

Wiedzą wszystko, będąc w szoferze z lotniska do miejsca konferencji, a to sprawia, że nadrzędne dla usługodawców samochodów szoferujących jest, aby wiedzieć, co robi wrażenie na szefie, a co nie do końca zrobi. Tylko z powodu faworyzowania tak eleganckich samochodów przez największych wydawców na usługi szoferskie, usługodawcy decydują się zainwestować w te pojazdy i ich plan ubezpieczenia szofera. Oto najlepsze samochody, którymi liderzy korporacyjni lubią jeździć.

BMW Individual 760Li Sterling

BMW Individual 760Li Sterling – W świecie biznesu nie brakuje szefów maniaków BMW. Seria 7 być może nie jest najpopularniejszym dziełem BMW, ale ten model jest właśnie tam, gdy porówna się luksus z ofertą Mercedesa. Ten samochód pracuje z prędkością 100 km/h w niespełna 5 sekund i jest wyposażony w ogrzewane tylne fotele, 16 głośników Bang i system dźwiękowy Olufsen, podwójny system rozrywki z załadowanym wyświetlaczem LCD oraz zamykane drzwi automatyczne. Zdolność tego pojazdu do poruszania się po drogach pozwala również obniżyć stawki ubezpieczenia od szoferów, kojarzone zazwyczaj z pojazdami tego typu.

Lexus LS 600h L

Lexus LS 600h L – Największy model Lexus, ten cudowny samochód jest najlepszy ze wszystkich. Możliwość pracy z prędkością 100 km/h w czasie krótszym niż 6 sekund, system klimatyzacji, który nie tylko monitoruje i reguluje temperaturę w kabinie, ale także temperaturę siedzeń i układu kierowniczego oraz dwa masywne pojedyncze siedzenia zamiast konwencjonalnej kanapy – to tylko kilka z kilku funkcji, które sprawiają, że Lexus LS 600h L jest ulubionym modelem wśród decydentów prowadzących największe firmy na świecie. Ponadto, takie udogodnienia, jak rozkładanie mocy na jednym z foteli, odpoczynek na nogach w stylu osmańskim, masażer oraz wyposażenie, takie jak odtwarzacz DVD z 19 głośnikami Mark Levinson, sprawiają, że ten samochód jest łatwym wyborem na każdej liście najbardziej preferowanych pojazdów.

Zobacz również:  Wszystko o wynajmie długoterminowym samochodów

Range Rover Autobiography Black LWB

Range Rover Autobiography Black LWB – Oto nowe auto, wkraczające w świat luksusowych pojazdów i na szczęście nie jest to kolejny rozciągnięty sedan. W rzeczywistości jest to SUV, a co za tym idzie potężny. Z tylnymi fotelami, które można odchylić do prawie 17 stopni, masaż lędźwiowy dla cenionych pasażerów, żaluzje boczne, które tworzą samochód w prywatną salę konferencyjną i lodówkę z wystarczająco dużo miejsca, aby przewieźć najbardziej eleganckie wina na świecie, aby wytrzymać długą podróż. Ten luksusowy SUV zrobił szybkie skoki w zakresie jego rangi prestiżowego pojazdu kierowanego przez szofera. Oczywiście jest też zespół rozrywkowy w postaci dwóch 10,1-calowych ekranów z tyłu przednich siedzeń oraz nagłośnienie Meridian.

Bentley Continental Flying Spur W12 Mulliner

Bentley Continental Flying Spur W12 Mulliner – Oto popularny samochód z napędem szoferskim, który oferuje najlepsze pod względem technologicznym luksusowe rozwiązania, takie jak pilot z ekranem dotykowym do zdalnego sterowania klimatyzacją wewnątrz kabiny i sprawia, że jest ulubionym miejscem szefa dzięki uprzejmości foteli do masażu. Jego diamentowe, pikowane siedziska sprawiają, że jest to styl, który warto podkreślić w najlepszych ujęciach międzynarodowych marek mody. Oczywiście, gigantyczne ceny tego samochodu przyciągają drogie polisy ubezpieczeniowe dla szoferów. Jednak opłaty za godzinę, które szofer może zapłacić najlepszym firmom, oferując Bentley Continental Flying Spur W12 Mulliner jako samochód szoferski, są więcej niż wystarczające, aby wchłonąć kosztowne roczne wydatki na ubezpieczenie.